Террористік актілердің алдын алу бойынша профилактикалық жұмыс шеңберінде «Ақмола облысы Есіл ауданы бойынша білім беру бөлімінің Двуречное ауылының жалпы білім беретін мектебі» КММ студенттерімен және ата-аналарымен «Ережелер» тақырыбында түсіндіру жұмыстары жүргізілді. басып алу, лаңкестік әрекеттер, жарылғыш құрылғыларды қою кезіндегі қауіпсіз тәртіп».

01.04.2024

Мақсаты: өзін-өзі сақтау туралы білімдерін арттыру, төтенше жағдайларда қауіпсіз әрекет ету дағдыларын қалыптастыру. /public/files/2024/4/1/010424_004435_pravilo-bezopastnosti.pdf